בראול סטארס לאנדרואיד

בראול סטארס לאנדרואים יצא. זהו. זה רשמי! יש גרסה עובדת של בראול סטארס לאנדרואיד בגוגל פליי להורדה.

אחרי חודשים רבים וספקולציות אין סוף, ב 12 לדצמבר 2018, פורסמה הגרסה הרשמית של בראול סטארס לאנדרואיד והמשחק נפתח לשחקני כל העולם.
בראול סטארס לאנדרואיד
חבורת הבראולרים של בראול סטארס
בפוסטים קודמים בנושא בראול סטארס הזהרנו מקישורים אינטרנטים להורדת קבצי APK לאנדרואיד. ההזהרה עומדת בעינה. כל הקישורים להורדת APK הנם בדרך כלל הפניות לאפליקציות מסוג רוגלה/וירוס ולא מדובר בקבצי המשחק עצמו.
להורדת המשחק פשוט הכנסו לאפליקציית הגוגל פליי או האפל סטור והורידו את האפליקציה הרשמית של חברת סופר סל (Super Cell).
יוטיוברים שעסקו בעבר במשחק הבראול סטארס חזרו לעסוק בו וכבר ישנם סרטונים בערוצים שלהם. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים שלהם ולהבין מה השגעון הגדול שטמון במשחק בראול סטארס. הנה לכם לדוגמא סרטון שעלה בערוץ של מיודענו מאפין:

בצמוד להגעת משחק בראולסטארס אל עולם האנדרואיד, צפינו לאחרונה במערכת גיימינג היום גם בעלייה ניכרת בצפיות בסרטוני "קלאש רויאל" (משחק נוסף מבית Super Cell) שפורסמו בערוצים מפורסמים כמו הערוצים של "ניק את נייט" ו "מולט" אשר מייד עם יציאת המשחק "בראול סטארס" עברו לשדר לצופיהם תוכן של המשחק.

הערוצים של ניק ומולט ספגו מכה קשה כשמשחק הקלאש רויאל איבד את הבכורה ב2018 לטובת פורטנייט אך כעת נרשמת עלייה מרשימה של 300% במניות שלהם בקרב הצופים שמגיעים בהמוניהם לצפות בסרטונים ובלייבים אודות בראול סטארס.

צוות גיימינג היום התקין גם הוא (כולם) את משחק בראול סטארס ואחרי עשרות שעות משחק הוחלט בקרב חברי המערכת שלא לשחק יותר כי זה מפריע לעבודה. ראש צוות הכותבים אף איים על הכותבים ש"אם הוא ישמע עוד פעם אחת את המוזיקה המעצבנת", כך לדבריו, "הוא יפטר את כולנו ונצטרך ללכת ולקבץ נדבות במשרדים של סופר סל ו/או למכור יהלומים של קלאש רויאל כדי לגמור את החודש".

הצוות אוהב את ראש הצוות ולכן הוחלט שלא להגיש תביעה בגין הצקה ו/או הטרדת עובדים ו/או סביבת עבודה עויינת. בכל מקרה, צוות הכותבים שומר לעצמו את הזכות לכתוב כתבות על בראול סטארס ו/או כל משחק אחר שימצא לנכון תוך כדי משחק עם אוזניות כדי שראש הצוות לא ישמע.

מטעם עורכי הדין של מערכת גיימינג היום נמסר כי "משחק בראול סטארס הוא משחק נהדר, אך ממכר במיוחד ועובדי המערכת מתבקשים לא לשחק יותר מדי במשחק בזמן העבודה ו/או בזמן ישיבות הצוות".

עוד כתבות על בראול סטארס ניתן לקרוא אם לוחצים על התגית "בראול סטארס" בתפריט בצד שמאל.